Vize Danışmanlığı

Vize Danışmanlığı 2018-03-21T11:16:20+00:00

Troy International olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere vize danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Vize başvurularının olumsuz sonuçlanması ve vizenin ret kararının gelmesi genellikle yanlış veya eksik belge sunumundan, eksik veya yanlış bilgilendirmeden, vize görüşmesi esnasında sorulan sorulara yanlış cevap ya da cevaplar verilmesinden kaynaklanmaktadır.

Vizeye başvurmadan önce ciddi ve önemle hazırlık yapılması gerekmektedir. Ayrıca ülkelerin yetkili büyük elçilik ve konsoloslukları hemen hemen her sene yeni düzenlemelere gitmekte ve vize başvuru prosedürü değişmektedir.

Bu değişikliklerin düzenli bir şekilde takip edilmesi ve kuralına göre başvuru yapılması çok ciddi önem ve dikkat gerektirmektedir.

Eğitim amacı ve hayali ya da turistik bir ziyaret amacı ile ciddi paralar harcayan ve hayaller kuran ama vize için gerekli hazırlığı özenle hazırlamadıkları için hüsrana uğrayan her sene ciddi bir oran bulunmaktadır.

Zamanında alınmayan vize danışmanlığı sebebi ile ikinci ya da üçüncü kez vize almayı deneyen ve bunun için aynı masrafları tekrar tekrar yapıp ciddi zaman ve maddi kayba uğrayan kişilerden olmamak için uzman bir danışmandan uygun fiyatlara destek alabilirisiniz.

Vize Danışmanlık Hizmetlerimiz

Vize randevunuzun alınması.

Vize başvuru formunun doldurulması.

Vize dosyanızın düzenlenmesi, varsa fazla ve gereksiz bilgilerin çıkarılması, mutlaka olması gereken evrakların sizden talep edilerek dosyanıza eklenmesi ve dosyanın hazır hale gelmesi.

Vize için yazılması gereken açıklayıcı niyet mektubunun Türkçe ya da İngilizce hazırlanması.

Şahsi olarak başvuru gerektirmeyen ülkeler için başvurularınızın konsolosluğa ya da aracı kuruma bizzat götürülmesi ve pasaportunuzun bizim tarafımızdan teslim alınıp size kargo ile ulaştırılması.

Vize görüşmesine şahsen gitmeniz gereken durumlarda size görüşme sırasında yapmanız gereken prosedür ve görüşmenin içeriği hakkında bilgi ve oryantasyon verilmesi.

Zorunlu seyahat ve sağlık sigortanız yapılması ve dosyanıza eklenmesi.

Bazı evrakların başvuru yapılan ülkenin kendi diline çevrilmesi zorunlu ise tercümelerinin yetkili bir kurum tarafından yapılması ve dosyanıza eklenmesi.

Vize danışmanlığı verdiğimiz ülkelerin listesi;

Amerika Vizesi, Almanya Vizesi, Avustralya Vizesi, Bulgaristan Vizesi, İngiltere Vizesi, İrlanda Vizesi, İzlanda Vizesi, Kanada Vizesi, Malta Vizesi, Güney Afrika Vizesi, Yeni Zelanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Belçika Vizesi, Çekya (Çek Cumhuriyeti) Vizesi, Danimarka Vizesi, Estonya Vizesi, Finlandiya Vizesi, Fransa Vizesi, Hollanda Vizesi, İspanya Vizesi, İsveç Vizesi, İtalya Vizesi

İstanbul Ofis

Barbaros Bulvarı Zümrüt Apt No: 33/3 Beşiktaş, İstanbul

Phone: 0212 238 38 18

Ankara Ofis

Meşrutiyet Caddesi No:10/29 Kızılay,06420 Ankara/Turkey

Phone: 0312 418 84 84

İzmir Ofis

Ali Çetinkaya Bulv. No:21/2 Alsancak,35220 İzmir/Turkey

Phone: 0232 422 01 29

Adana Ofis

Atatürk Cd.Gülbahçesi Sit. B Blok K:3 No:88 Seyhan,01130 Adana/Turkey

Phone: 0322 458 88 26