CampUSA Avantajları

CampUSA Avantajları2018-09-25T13:52:01+00:00

Yurtdışı yaz kampları arasında en fazla tercih edilen CampUSA programı, katılımcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Peki, CampUSA programının avantajları nelerdir? İşte CampUSA programının avantajları:

  1. CampUSA diğer programlara kıyasla daha düşük maliyetlidir.
  2. CampUSA programı süresince sürekli  İngilizce konuşmak zorunda olunduğu için katılımcıların İngilizcesi çok hızlı bir şekilde gelişir.
  3. CampUSA programı süresince bütün yeme, içme ve konaklama kampa aittir ve katılımcı bunlar için hiçbir ücret ödemez.
  4. Katılımcı, kampın bütün faaliyetlerinden de ücretsiz faydalanır.  Kampta her türlü kara ve su sporlarını profesyonelce yapma fırsatı elde eder.
  5. Katılımcı, katılacağı kamp bilgilerini çok daha önceden öğrenip çalışma arkadaşlarıyla gitmeden önce iletişime geçme olanağına sahiptir. Facebook veya email aracılığıyla bağlantı halinde olur ve daha kampta işe başlamadan önce herkes birbirini tanımaya başlar.
  6. Katılımcı, çalışmadığı günlerde kamp araçları ile yakınlarda bulunan restoran, su veya eğlence parklarına ve alışveriş merkezlerine gidebilir ve arkadaşlarıyla güzel zaman geçirebilir; böylece başka kültürlerden insanlarla tanışarak onlarla yakın arkadaşlıklar kurmuş olur.
  7. İş sözleşmesinde belirtilen çalışma süresi tamamlandıktan sonra katılımcı 30 gün daha Amerika’da kalıp istediği gibi gezebilir, eğlenebilir ve alışveriş yapabilir.

CampUSA hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve CampUSA, CampUSA programı, CampUSA programının avantajları, yurtdışı yaz kampları, CampUSA Türkiye gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım: Bilgi İstek Formu

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69