CampUSA Programı Ücretleri ve Kazancı

CampUSA Programı Ücretleri ve Kazancı2018-04-24T18:23:01+00:00

Bir Amerika yaz kampı olan CampUSA programı ile ilgili olarak en fazla merak edilen konulardan ikisi, hiç şüphesiz CampUSA ücretleri ve CampUSA’de ne kadar kazanırım sorusudur. Eğer siz de CampUSA ne kadardır merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

CampUSA ne kadardır?

CampUSA program maliyeti, Work and Travel USA programına göre çok daha düşük maliyetli bir programdır. Bir ögrenci için Amerika’ya gitmenin en hesaplı yolu kamplarda çalışmaktır.

CampUSA ücretleri konusunda merakınızı giderecek CampUSA programına katılmak için gerekli maliyet tablosu aşağıdaki gibidir:

Program ücreti                         : 900 Dolar (300 dolar önkayıt ücreti 600 dolar kampa kabul edildikten sonra ödenir)
Vize Ücreti                                 : 160 Dolar
SEVIS ücreti                              : 35 Dolar
Gidiş dönüş uçak bileti           : 500-750 Dolar arası
Cep harçlığı                               : 400-500 Dolar
Yurtdışı çıkış harcı                  : 15 TL
Pasaport defter ücreti            : 87.5 TL

CampUSA programının en büyük özeliklerinden biri de yeme, içme ve konaklama kampa ait olduğu için kira ödemesi veya depozito yoktur. Bu yüzden katılımcıların yanlarına 400-500 Dolar harçlık almaları yeterlidir.

CampUSA’de ne kadar kazanırım?

CampUSA programı ile elde edilecek kazanç:

  • 9-10 hafta sonunda minimum 1.600 Dolar

CampUSA programı katılımcılarının 9-10 hafta sonrasında aldıkları sorumluluk ve kamptaki katkılarıdan sonra minimum 1600 Dolar sezon sonunda katılımcıların alabilecekleri en düşük tutarlardır. Daha düşük maaş almaları mümkün değildir. Kamplar katılımcılara daha yüksek maaşlar ödemektedirler ancak biz burada katılımcılara ödenecek olan en düşük miktarları belirtmekteyiz. Katılımcı kampa yerleştiğinde ve anlaşması geldiğinde tam alacağı maaş tutarı belli olmaktadır.

Eğer kamp süresi uzarsa, katılımcı kampta çalışmaya devam edebilir. Bu durumda katılımcı ekstra ücret alır. İş sözleşmesinde belirtilen çalışma süresi tamamlandıktan sonra katılımcı 30 gün daha Amerika’da kalıp istediği gibi gezebilir, eğlenebilir ve alışveriş yapabilir.

CampUSA hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve CampUSA programı, CampUSA ücretleri, CampUSA ne kadardır, CampUSA’de ne kadar kazanırım gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım: Bilgi İstek Formu

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69