Delaware’de Work and Travel

Ana sayfa » Amerika'da Work and Travel Hayatı » Delaware’de Work and Travel

DELAWARE

Delaware,Amerika’nın orta-atlantik bölgesinde yer alan küçük bir sahil eyaletidir.En büyük şehri Wilmington, başkenti Dover’dır. Delaware, Amerikada güzel ve dolu dolu bir work and travel macerası geçirebileceğiniz bir sahil eyaletidir. Bünyesinde çok sayıda turistik bir bölge olduğu için birden fazla iş imkanı sunmaktadır. Delaware’de Work and Travel  hayatı genel olarak eğlenceli ve yoğun geçmektedir.

DELAWARE’de WORK AND TRAVEL

Delaware'de Work and Travel houkeeping ,fastfood işleri nasıl yapılır

Delaware’de Work and Travel houkeeping ,fastfood işleri nasıl yapılır

Delaware’de iş kollarının çeşitliliği çalışabileceğiniz iş seçeneğini de artırıyor.Çalışacağınız işler, genelde herhangi bir mesleki bilgi gerektirmeyen basit ve sezonluk işlerdir. Bu işlerde çalışma süresi, haftada 4-6 gün ve günde 5-8 saattir. Amerika’da  saatlik ücret minimum 8 Dolardır. Minimum saatlik ücret kanunlar tarafından güvence altına alınmıştır. Haftalık iş saati ve kazanacağınız ücretler işyerindeki işlerin gidişatına, sizin kabiliyet, girişkenlik, performans, dil becerinize ve mevsim şartlarına göre değişebilmektedir. İsterseniz birden fazla işte çalışarak haftalık ortalama çalışma sürenizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Amerika’nın en ünlü plajlarından biri olan Rehoboth Beach’e her yaz çok sayıda turist gelir.Work and travel öğrencileri için hem sahiliyle hem eğlenceleriyle çok keyifli bir yaz geçirecekleri bir yerdir.Toplamda 20 milden uzun olan Dewey Beach,Bethany Beach ve Fenwick Island sahilleriyle her yaz binlerce work and travel öğrencisi yazlarını geçirmek için bu eyalete gelirler.Delaware’de work and travel için çok sayıda iş kolu bulunmaktadır.

                        DELAWARE’de ÇALIŞILACAK İŞLER

Delaware'de Work and Travel yapmanın avantajları

Delaware’de Work and Travel yapmanın avantajları

Eğlence Parkları: Eğlence parklarında bilet satış görevlisi, temizlik elemanı, oyun operatörü, kafeterya çalışanı, danışman, yiyecek içecek görevlisi, park içerisindeki mağazalarda kasiyer ve satış danışmanı olarak çalışabilirsiniz.

Oteller ve Turizm Tesisleri: Resepsiyonist, housekeeping, belboy, bulaşıkçı, çamaşırhane sorumlusu, maintanence, garson gibi pozisyonlara İngilizce seviyenizle orantılı olarak yerleştirilebilirsiniz.

Mağaza ve Marketler: Genelllikle turistik bölgelerdeki market ve mağazalar Work and travel öğrencilerinin tercih ettiği iş türleri arasındadır. Kasiyer, reyon görevlisi, stand görevlisi ve temizlik elemanı gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Ve Aqua Parklar: Cankurtaran veya attendant (can kurtaranlık hariç havuzdaki genel işlerden sorumlu olan kişi) olarak çalışabilirsiniz.. Fakat kapalı aqua parklar ve yüzme havuzları da mevcut iş alanları arasındadır.Lifeguard işleri  için öğrenciler titizlikle seçilmektedir.

Restaurant Cafe ve Fast Foodlar:Kasiyer, servis elemanı, garson, temizlik ve mutfak personeli, aşçı yardımcısı, barmen gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Pozisyon seçiminde İngilizce seviyeniz çok önemlidir.

Sizlerde yaz tatilinizde Amerika da hem dil öğrenip hem çalışıp hem de gezip öğrenebileceğiniz fırsatlar elde edebilmek için Troy Yurtdısı Eğitim Danışmanlığı eğitim uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.Öğrencilerimizin merak ettiği Delaware’de work and travel hayatı ücretleri,konaklamalar hakkında genel bilgilerini verdik.Work and travel şartları konusunda eksik bilgisi olduğunu inanlar için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 

2018-10-31T11:20:48+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69