Güney Afrika da Dil Eğitimi

Güney Afrika da Dil Eğitimi2018-04-24T18:53:14+00:00

Güney Afrika, Afrika’nın en güneyinde kalan ülkedir. 11 farklı dil konuşulan Güney Afrika’da en çok konuşulan dillerden biri de İngilizce’dir. Güney Afrika’da dil eğitimi almak isteyenler için İngilizce dil eğitimi alınabilecek uluslararası dil okulları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerin de başında Güney Afrika’nın en fazla nüfusa sahip ikinci şehri olan Cape Town gelir. Farklı kültürleri bir arada bulunduran Güney Afrika dil okulları, dünyanın birçok yerinden öğrenci almaktadır. Cape Town caddelerinde her kültürden, inançtan insan görmek mümkündür. Kentin büyük bölümünü Müslümanlar oluşturmaktadır.

Güney Afrika’da dil eğitimi almak

Cape Town’da nüfusun fazla olmasına karşın ulaşım çok kolay ve ucuzdur. Ulaşım ile beraber diğer imkanların ucuz olması nedeniyle Güney Afrika’da dil eğitimi alan öğrenciler ekonomik yaşam giderleri ile eğitimlerini tamamlarlar.

Ilıman bir iklime sahip olan Cape Town’da yaz mevsimi Aralık – Mart aylarında, kış mevsimi ise Haziran – Ağustos aylarında yaşanır.

Türk vatandaşları 1 aya kadar Güney Afrika’da kalabilir. Türkiye ile aynı saat diliminde bulunduğu için dil eğitimine giden öğrenciler, Türkiye’deki yakınları ile rahatlıkla iletişim kurabilir.

30 günden daha az bir süre Güney Afrika’da kalmak isteyen öğrenciler için vize gerekli değildir. Ancak ülkeye vardıklarında ziyaretçiler için Geçici Oturma İzni verilir. 30 günden daha uzun süre kalacak olanların Güney Afrika vizesi  alması gerekir.

Güney Afrika vize başvuruları Ankara’daki Güney Afrika Konsolosluğu’na yapılmaktadır.

Güney Afrika’da dil eğitimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Güney Afrika dil okulları,  Güney Afrika’da dil eğitimi ve çalışma, Güney Afrika’da dil okulları fiyatları 2018, Güney Afrika’da dil eğitimi almak gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım: Bilgi İstek Formu

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69