KİEV İNŞAAT VE MİMARLIK ÜNİVERSİTESİ

Ana sayfa » KİEV İNŞAAT VE MİMARLIK ÜNİVERSİTESİ
KİEV İNŞAAT VE MİMARLIK ÜNİVERSİTESİ2018-08-29T07:45:30+00:00

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi, Akademik bilimler 7 Fakülte Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi, 1930’da Ukrayna’nın Kiev şehrinde kurulmuş olan üniversitedir.

Üniversite, mimarlık ve inşaat alanında iç içe yoğun kaliteli eğitimiyle 25.000 öğrenciye lisans eğitimi vermektedir.

Üniversite, Bologno ilkeleri ve felsefesindeki eğitim anlayışıyla Avrupa sistemiyle eğitim sunmaktadır. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaat alanında ve mimarlıkta gelişme fırsatı yakalayabilecek tüm üniversitelerin imkanlarını da öğrencilerine sunmaktadır. 

Öğrencilerin araştırma çalışmasında kendilerini geliştirebilecekleri tüm olanakların seferber edildiği üniversite de kariyere yönelik ilerleme imkanı da sağlanmaktadır. Akademisyen olma, yüksek lisans yapma, alanında ilerleme olanakları yakalama şansı üniversite tarafından verilmektedir.Meslek lisesi veya lise diplomasıyla sınav şartı olmaksızın üniversiteye kayıt olunmaktadır. Üniversite YÖK tarafından Türkiye’de tanınmakta ve denklik verilmektedir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin kökleri çok eskiye dayanan konusunun profesyoneli bir akademik kadrosu da bulunmaktadır.Üniversite, Bologno ilkeleri ve felsefesindeki eğitim anlayışıyla Avrupa sistemiyle eğitim sunmaktadır. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaat alanında ve mimarlıkta gelişme fırsatı yakalayabilecek tüm üniversitelerin imkanlarını da öğrencilerine sunmaktadır. 

İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Fakülte Fiyatları

İnşaat Fakültesi

1800$Yıllık
  • Rusça

Mimarlık

1700$Yıllık
  • Rusça

Dizayn Tasarım

1600 $Yıllık
  • Rusça

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69