Üniversite

Üniversite2018-11-20T08:31:49+00:00

Yurtiçinde prestijli bir üniversiteye harcanan para ile yurtdışındaki bir üniversiteye harcanan para arasında fark olmaması öğrencileri yurtdışında eğitim fikrine daha da yakınlaştırmaktadır.

Yurtdışından alınan diplomanın önünüze çıkartabileceği kariyer seçenekleri ve yabancı bir ülkede uzun süre bulunmanın kişisel gelişimize katacağı artılar, yurtdışı üniversite eğitimini daha da cazip hale getirmektedir. Troy’dan Polonya,Macaristan,Ukrayna ve Avrupa’daki diğer  üniversitelere hazırlanma ve kabul edilme konularında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Üniversitelerden kabul aldıktan sonra Troy size vize başvurusu, konaklama ve uçak bileti temini gibi tüm aşamalarda da yardımcı olmaktadır.

Ülkeler arası eğitim sistemindeki farklılıklardan dolayı her üniversiteye lisans ve yüksek lisans için yapılan başvuruların şartları farklılık gösterebilmektedir.

Yurtiçinde ülkelerarası eğitim sistemindeki farklılıklardan dolayı her üniversiteye lisans ve yüksek lisans için yapılan başvuruların şartları farklılık gösterebilmektedir.

Yurtdışı üniversite eğitimi için temel şart olarak lise mezunu olmanız yeterlidir.Ülkeler arası değişiklik gösteren genel şartlar için TROY EĞİTİM Danışmanımız ile iletişime geçiniz.BİLGİ TALEP FORMU

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69