WAT’da Otel İşleri Neden Seçilmelidir ?

Ana sayfa » Amerika'da Work and Travel Hayatı » Wyoming » WAT’da Otel İşleri Neden Seçilmelidir ?

WORK AND TRAVEL 

Work and travel;çok popüler kültür değişim programıdır.Öğrencilere Amerika’da yasal çalışma hakkı verilmektedir.Dünyanın dört bir yanından programa katılan öğrenciler beraber çalışmaktadır.Sosyal etkileşim ile kültür değişimi sağlanmaktadır..Samimi ve yaşanabilir bir eyalettir.Bu bölge  yerel halk ve doğa turizmi sayesinde çok aktiftir. eyalet ABD’nin iç kesimlerinde olmasına karşın büyük bir hareketlilik gösterir.Bu yazımızda WAT’da Otel İşleri konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

 

WYOMİNG WAT'da otel işleri neden seçilmelidir

Wyoming, Amerikanın kuzeyinde yer alan bir bölgedir. Bölgenin çevresinde Minessota, Montana ,North Dakota ve South Dakota bulunur. Wyoming doğal güzelliklere sahip bir eyalettir.Bu yüzden çok sayıda turist tesise sahiptir.Öğrencilerinin çok tercih ettiği  Jackson Hole, tarihi dokunun yakından görülebileceği bir bölgedir. Bölge; work and travelda öğrencilerin iş seçiminde çok popülerdir.Eyalette çok sayıda kamp bulunmaktadır.Bu kamplarda campUSA programına katılılabilir.

 

WYOMİNG  WAT’da Otel İşleri

Snowking Resort Hotel kendi restoranı, havuzu, eşsiz doğa manzarası olan yıldızlı bir otel. Bu otelde housekeeping ve laundry işleri için Work and Trevel öğrencileri tercih ediliyor. Biraz yorucu bir iş olmasına karşın kalabalık bir ekiple çalışılıyor.Bu sayede gerek dilinizi geliştirmeniz, gerekse sosyal ortam oluşturmanız için iyi bir seçenek.Eyalette kolayca otobüslerle yolculuk edebilirsiniz. Böylece hem gezerek öğrenir, hemde Amerikalılarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz.Programın doğasına uygun şekilde farklı kültürler tanımanız istenmektedir.Work and travel;İngilizce geliştirmek isteyen öğrenciler için büyük bir fırsattır.

Snowking’in çevresinde farklı oteller, eğlence merkezleri, spor kompleksi, golf sahası gibi aktiviteler  bulunuyor.Özellikle ikinci iş için ideal bir bölgedir. Snowking  çalışan öğrencilere, çalıştıkları her saat için ekstra 1$ bonus vermektedir.Öğrencilerimiz 300-500 usd aralığında, sadece bonuslar sayesinde bir kazanç sağlamışlardır.

 

WYOMİNG ÇALIŞMA ŞARTLARI VE ÜCRETLERWAT'da otel işleri

Yaşam maliyetlerinin bazı eyaletlere göre daha yüksek olduğu Wyoming eyaletinde, saatlik kazanç da bu oranda yükselir. Doğu eyaletlerinde 8-10 dolar arasında olan saatlik ücretler, Jackson Wyoming’te 10.50-14 $ aralığındadır. Özellikle iyi bir travel planlayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.Kazanılan para ile çok sayıda eyalet görebilirsiniz.

Siz de Snow King Resort’ta Work and Travel yapabilirsiniz.Otel işlerinde çalışıp, travel için iyi bir birikim yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, deneyimli Troy danışmanlarıyla iletişime geçmeniz.Sizler de Amerika’da çok farklı tecrübeler kazanmak için hemen şimdi danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.Work and travel şartları konusunda sizleri bilgilendirelim.

2018-10-31T11:18:47+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69