Work And Travel En Çok Para Kazandıran İş

Ana sayfa » Blog » Work And Travel En Çok Para Kazandıran İş

Work And Travel, ülkemizde son derece popüler bir yurtdışı eğitim seçeneğidir. Birçok öğrenci yabancı dilini geliştirmek, yurtdışında iş deneyimi yaşamak ve farklı kültürleri tanımak için bu programa katılmaktadır. Work And Travel’a katılmayı düşünen öğrencilerin en fazla merak ettikleri konulardan biri ise en çok para kazandıran işin hangisi olduğu konusudur. Çünkü bu değişim programında öğrencileri birçok iş seçeneği beklemektedir. Bu yazımızda Work And Travel en iyi iş, Work And Travel aylık kazanç, Work And Travel iş listesi 2018, Work And Travel işleri ve ücretleri gibi merak edilen tüm konuları açıklamaya çalışacağız.

Work And Travel aylık kazanç

Work And Travel en çok para kazandıran iş hangisi sorusunu yanıtlamadan önce Work And Travel aylık kazanç konusuna bir değinelim. Work And Travel programındaki işlerden elde edeceğiniz kazanç, oradaki yaşam giderlerinizin karşılanmasına yardımcı olacak şekildedir. Yaşam giderleriniz ise tıpkı bizim ülkemizde olduğu gibi Amerika’da da bulunduğunuz şehir ve eyalete göre değişiklik gösterir. Tüm bunlar bir kenara dursun; çalışacağınız işlerde mesai söz konusu olduğunda normal ücretin bir buçuk katı kadar bir ücret alırsınız. Peki bu şartlarda Work And Travel para biriktirme hayal midir? Açıkçası bu konu tamamen sizinle ilgili olacaktır. Eğer Amerika’da yaşam giderlerinin pahalı olduğu bir bölgedeyseniz muhtemelen kazandığınız parayla ihtiyaçlarınızı karşılamak durumunda kalırsınız; ancak yine de hesabınızı bildiğiniz sürece para biriktirmeniz bile mümkün olabilir.

Work And Travel iş listesi 2018

Work And Travel ile ilgili merak edilen bir diğer konu ise Work And Travel işleridir. İşte Work And Travel programı kapsamında çalışabileceğiniz bazı işler:

● Eğlence merkezlerinde, oyun parklarında, sinema, müze ve milli parklarda bilet, yemek satışı, oyun operatörü, kamp alanı sorumlusu,
● Turizm sektöründe hizmet veren yerlerde çeşitli pozisyonlar,
● Hediyelik eşya ve kıyafet satan mağazalarda satış elemanlığı,
● Otellerde, tatil beldelerinde resepsiyonda veya girişte çeşitli pozisyonlar,
● Restaurant ve cafelerde garsonluk, komi veya mutfakta pozisyonlar,
● Su parkları ve plajlarda cankurtaranlık pozisyonları.

Work And Travel en iyi iş

Yukarıda kısaca Work And Travel iş listesi konusuna yer verdik. Bu işler arasından hangisini yaparsanız yapın; o işin kendisine göre avantaj ve dezavantajları olabilir. Örneğin garsonluk, yabancı dilinizi geliştirmeniz ve yeni insanlarla tanışmanız için size diğer işlere göre daha fazla avantaj sağlayabilir. Eğer böyle bir amaçla gittiyseniz bu sizin için Work And travel en iyi iş olabilir.

Work And Travel ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve Work And Travel başvuru şartları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için bize iletişim numaralarımız veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Work And Travel en çok para kazandıran iş, Work And Travel en iyi iş, Work And Travel para biriktirme, Work And Travel aylık kazanç, Work And Travel işleri ve ücretleri, Work And Travel iş listesi 2018 gibi merak edilen konuları açıklamaya çalıştık. Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınıza cevap bulmak için sitemizde yer alan Bilgi İstek Formu’nu doldurabilirsiniz: Bilgi İstek Formu 

SİZİ HEMEN ARAYALIM
2018-10-15T07:24:52+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69