Work And Travel Fiyatları 2018

Ana sayfa » Blog » Work And Travel Fiyatları 2018

   Work And Travel Fiyatları 2018

Work And Travel fiyatları 2018, tüm dünya gençleri arasında oldukça popüler bir program olan Work And Travel ile ilgili merak edilen önemli konulardan birisidir. Üniversite öğrencilerine 4 ay süresince Amerika’da hem çalışma hem de vakit geçirme imkanı sunan bu önemli program, pek çok nedenle gençler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu yazımızda Work And Travel nedir; Work And Travel ne kadara mal olur gibi soruları yanıtlamaya ve Work And Travel 2018, Work And Travel İngiltere fiyatları, Work And Travel şartları, Work And Travel başvuru, Work And Travel süresi gibi merak edilen konuları açıklamaya çalışacağız.

 

   Work And Travel ne kadara mal olur?

Work And Travel fiyatları 2018 konusunu açıklamadan önce kısaca Work And Travel nedir, bir bakalım. Work And Travel, sınırları ABD tarafından resmi olarak belirlenen ve desteklenen; yaz aylarınızı Amerika’da hem çalışarak hem de masraflarınızı karşılayacak kadar para kazanarak geçirebileceğiniz bir kültürel değişim programıdır. Bu program ile siz de 4 aylık yaz tatilinizi Amerilka’da çalışarak geçirebilir; yabancı dilinizi geliştirebilir ve benzersiz bir yurt dışı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Work And Travel başvuru konusuna gelecek olursak; Work And Travel programına, yalnızca katılım koşullarına uygun olan üniversite öğrencileri katılabilir. Work And Travel şartları ile ilgili bilgi sahibi olmak için: https://troyint.com/work-and-travel/basvuru-kriterleri/ Başvuru işlemleri ise TROY danışmanlarının yönlendirmeleri ile aşamaları sırasıyla takip edilip gereklilikleri yerine getirildiği takdirde oldukça rahat bir şekilde işleyen basit bir süreçten oluşmaktadır.

Peki, Work And Travel ne kadara mal olur? Work And Travel fiyatları konusunda öncelikle belirli bir başvuru ücreti yani program bedeli bulunmaktadır. Ardından ise uçak bileti, eğer yoksa pasaport çıkarma ücreti, vize başvurusu ücreti, cep harçlığı gibi giderler söz konusu olacaktır. Work And Travel ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve Work And Travel fiyatları 2018 konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için bize iletişim numaralarımız veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Work And Travel fiyatları 2018 konusunda bilgi vermeye çalıştık, umarız faydalı olmuştur…

2018-10-05T10:18:50+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69