Work And Travel İş Listesi 2018

Ana sayfa » Blog » Work And Travel İş Listesi 2018

Work And Travel İş Listesi 2018 

Work And Travel ile ilgili olarak en merak edilen konulardan biri, hiç şüphesiz Work And Travel iş listesi 2018 konusudur. Çünkü Work And Travel programına katılmayı düşünen üniversite öğrencileri, öncelikle çalışabilecekleri işleri merak eder ve araştırırlar. Amerika Birleşik Devletleri tarafından sınırları belirlenen ve desteklenen bu program, üniversite öğrencilerine 4 ay boyunca birçok alanda çalışma ve para kazanma imkanı sunmaktadır. Bu yazımızda, başta Work And Travel İş Listesi 2018 olmak üzere; Work And Travel iş seçimi, Work And Travel işleri ve ücretleri, Work And Travel en çok para kazandıran iş, Work And Travel iş tavsiyeleri, Work And Travel fiyatları 2018 gibi en merak edilen konuları açıklamaya çalışacağız.

Work And Travel İş Seçimi

Eminiz birçok insan gibi siz de Work And Travel en çok para kazandıran iş nedir, merak ediyorsunuz. Bu programda, programa katılım şartlarına uygun ve başvuru koşullarını yerine getirmiş üniversite öğrencileri için birçok farklı iş seçeneği mevcuttur. Öğrenciler bu iş seçeneklerinden birinde çalışarak oradaki masraflarını karşılayabilecek parayı rahatlıkla kazanabilirler. Konu Work And Travel işleri ve ücretleri olduğunda ise, öğrenciler farklı ücretlendirme seçenekleri ile karşılaşmaktadırlar. Yani çalışacak işe bağlı olarak öğrencinin kazanacağı para da farklılık gösterebilir.
Peki, Work And Travel’da ne tür işlerde çalışılır? İşte çalışabileceğiniz bazı alanlar.
– Otel İşleri / Hotel Jobs: Resepsiyonist, kat görevlisi, kapıcı, garson, bulaşıkçı, host / hostes, banquet elemanı, çamaşırhane görevlisi, belboy, depo sorumlusu, tamirci.
– Restaurant / Cafe: Garson, barmen / barmaid, aşçı, aşçı asistanlığı, komi, saladmaker, temizlikçi, yer gösteren.
– Mağazalar: Kasiyer, satış elemanı, yardımcı satış elemanı, müşteri hizmetleri, reyon soumlusu, müşteri karşılama, kasiyer yardımcısı.
– Eğlence & Aqua Parkları: Oyun alanı sorumlusu, cankurtaran, yiyecek- içecek reyon görevlisi, bilet gişesi sorumlusu, otopark görevlisi, müşteri karşılama, fotoğrafçı, ofis işleri.
– Ulusal Parklar: Açık alan görevleri, temizlik elemanı, yiyecek- içecek servis elemanı, bahçe işleri, müşteri karşılama, fotoğrafçı, ofis işleri.
Az önce de belirttiğimiz gibi yukarıda yer alan bu iş seçenekleri, çalışılacak alan ve şirkete göre farklılık gösterebilir. Ancak söz konusu hangi iş olursa olsun elde edilen kazanç yaşam giderlerinin karşılanmasına yardımcı olacak şekildedir. Yaşam gideri ise Amerika içerisinde bulunduğunuz şehir ve eyalete göre değişiklik gösterebilir. Çünkü dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da büyük şehirlerdeki yaşam maliyetleri, küçük şehirlere göre daha fazla olacaktır.
Work And Travel ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve detaylı bilgi sahibi olmak için bize iletişim numaralarımız veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için Work And Travel İş Listesi 2018 konusunu detaylı bir şekilde açıklamaya çalıştık; umarız faydalı olmuştur…
2018-10-05T10:20:09+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69