Work And Travel Nedir?

Work And Travel Nedir?2018-11-07T08:21:40+00:00

Work And Travel, ülkemizde son derece popüler olan bir yurtdışı eğitim seçeneğidir. Peki aslında Work And Travel nedir? Work And Travel’a kimler gidebilir? Work And Travel’a nasıl gidilir?

Work and Travel programı, Amerika Birleşik Devletleri tarafından resmi olarak sınırları belirlenmiş ve desteklenen bir kültürel değişim programıdır. Work and Travel programı, şartları programa katılıma uygun üniversite öğrencilerine yaz tatillerini Amerika’da değerlendirerek uluslararası bir kültürel değişim yaşama ve tecrübe edinme fırsatını sunar. Work and Travel katılımcılarına özel bilgi ve beceri gerektirmeyen sezonel işlerde maksimum 4 ay süre ile Amerika’da çalışma ve kalma hakkı veren program, öğrencilere edinecekleri tecrübeyi minimum maliyete getirebilme olanağı sağlar. İsteyen öğrenciler program bitiminde toplam program süresini aşmayacak şekilde 25 güne kadar Amerika’da seyahat ve eğlenme amaçlı da kalabilirler.

Bu sayede “Work and Travel” katılımcıları, yaşam masraflarını karşılayarak minimum maliyetle bir yazlarını Amerika’da geçirme imkânı elde eder ve Amerikan kültürünü yakından tanıma, farklı kültürlerden insanlarla tanışma, kendi kültürünü yeni insanlara aktarma, zengin tecrübelerle ülkelerine dönebilirler. Bu program sayesinde evrensel dil olarak görülen İngilizce bilgi ve becerilerinizi, bu dilin konuşulduğu bir ülkede yaşayarak geliştirme imkanı yakalayabilirsiniz. Bu benzersiz deneyim sayesinde insanlarla iletişim kurma yeteneğinizi geliştirip, Amerika’da yaşamış olmanın verdiği tecrübe ile ufkunuzun genişlediğini göreceksiniz.

Work and Travel programı ülkemizde her yıl daha çok popüler olan ve her yıl daha çok öğrencinin katıldığı bir yaz çalışma programıdır. WAT programı, TROY danışmanlarının yönlendirmeleri doğrultusunda aşamaları sırayla takip edilip, gerekleri yerine getirildiği taktirde gayet rahat bir şekilde işleyecek basit bir süreçten oluşmaktadır.

Work And Travel hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Work And Travel nedir, Work And Rravel’a kimler gidebilir, Work And Travel’a nasıl başvurulur, Work And Travel ücretleri, Work And Travel’a nasıl gidilir, Work And Travel başvuru 2019, Work And Travel fiyatları, Work And Travel şartları gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım:

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69