Malta’da Yaz Okulları

Malta’da Yaz Okulları2018-04-24T19:16:43+00:00

Malta, Akdeniz bölgesinde bulunur ve üç farklı adadan oluşur. İsmini, içlerinde en büyük ada olan Malta Ada’sından alan şirin bir ülkedir. Güzel Akdeniz iklimi, sıcakkanlı ve güler yüzlü insanları, muhteşem doğa manzaralarına sahiptir. Güney Avrupa’nın şirin ülkelerinden biri olan bu küçük ada ülkesi hem uygun fiyatları hem de doğal güzellikleri ve sahilleriyle her yıl yüz binlerce turisti kendisine çeker. Yurtdışı yaz okulları ve dil eğitimi almak için ekonomik ve güzel bir ülke arayan öğrenciler için de idealdir. Birçok farklı lokasyona yakınlığının yanı sıra Orta Akdeniz’in ılıman iklimi ve renkli hayatıyla en çok tercih edilen ülkelerden birisidir.

Malta yaz okulları konaklama

Malta yaz okulu programlarında öğrenciler genellikle okulların rezidans tarzı yerlerinde ya da yurtlarda kalmaktadırlar. Turistik bir bölge olmasından dolayı da bazı okullar, oteller ile anlaşma yapmakta ve öğrenciler otellerde de konaklayabilmektedirler.

Aile yanı konaklama seçeneği Malta yaz okulları için de geçerlidir. Tek veya daha kalabalık şekilde dizayn edilmiş, paylaşımlı ve paylaşımsız banyoları bulunan odalara sahip olan yurtlar 24 saat güvenlik hizmetine sahiptir.

Kız ve erkek öğrenciler farklı bina ya da katlarda nöbetçi eğitmenler gözetiminde konaklamaktadırlar. İsteğe göre kız ve erkek öğrenciler aynı binalarda farklı odalarda da konaklayabilirler.

Malta yaz okulları önemli bilgiler

Tatil ve turistik amaçlı geziler için çok tercih edilen ve bu anlamda popüler olan Malta, ziyaretçilerine uygun yaşam koşulları sunar. Konum olarak birçok lokasyona yakın, ülkemiz ile çok az bir zaman farkı olan, uçak biletleri diğer pek çok alternatife göre uygun ve suç oranı çok düşük olan güvenilir bir ülkedir.

Aileler ve öğrenciler için bütün bu imkanları içerisinde barındıran Malta uzun yıllardır hem dil eğitimi hem de yaz okulları için uygun bir lokasyondur.

Ayrıca Malta’da öğrenciler için vize ücreti alınmamaktadır. Malta, Avrupa Birliği Schengen vize programında olduğu için Yeşil Pasaport sahibi olan öğrencilere 90 güne kadar vizesiz seyahat etme hakkı veren ülke, velilere ve öğrencilere büyük kolaylıklar sağlaması itibariyle de yurtdışı yaz okulu programları için vazgeçilmez ülkelerdendir.

Malta yaz okulu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Malta yaz okulları, Malta yaz okulları fiyatları gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım: Bilgi İstek Formu

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69