KAMP AMERİKA/CAMPUSA

Eski bir Amerikan geleneği olan CampUSA‘yi birçok kişi duymuştur. Peki, CampUSA nedir? ABD’de yaz kampı; diğer adıyla CampUSA, 1861 yazında William Gunn ve karısı Abigail’in iki haftalık bir süre boyunca bir grup çocuğu vahşi doğaya sürdükleri zamana, tekneye, balık avlamak ve oyun oynamayla başladılar.

ÇOK MERAK EDİLENLER

CampUSA Hangi Eyaletlerde Bulunuyor ?

CampUSA Amerika çapında 50 eyalette bulunmaktadır.

CampUSA Kaç Ay Sürüyor ?

Kamplarda haftada 5-7 gün arası 32-45 saat aralığında çalışırsınız. Belli bir saatlik kazanç belirtilmemekle beraber, kampın süresi minimum 9 haftadır. Bu 9 hafta sonunda elinize minimum 1600 dolar geçer. Bu da sizin travelınız için güzel bir birikimdir. Elbette 12 haftaya kadar çalışabilirsiniz.

CampUSA Garanti Ücret Var mı ?

Bazı kamplarda ücretler, toplam süre sonunda ödenir. Bu ücretler 9 haftalık bir program için 1600 dolar ya da 11 haftalık bir program için 1750 dolar gibi olabilmektedir

CampUSA Toplam Maliyeti ?

Program ücreti           : 750 Dolar (400 dolar ön kayıt ücreti ve 350 dolar kampa kabul edildikten sonra ödenir)

Vize Ücreti                  : 160 Dolar

SEVIS ücreti                : 35 Dolar

Uçak Bileti                  : 500-750 Dolar arası

Cep harçlığı                : 400-500 Dolar

CampUSA Hangi İşlerde Çalışırım ?

Popüler yurtdışı yaz kampları olan CampUSA programı kapsamında Kamp Danışmanlarını yerleştirdiğimiz kamplar yüksek standartlara sahiptir ve Amerikan Birliği tarafından onaylanmıştır. Aşağıda, Kamp Danışmanları arayan kamp tiplerinin kısa bir açıklaması verilmiştir. İşte CampUSA programı türleri.

CampUSA Work and Travel Farkları

Yurtdışı yaz kampları arasında en fazla tercih edilen CampUSA programı, katılımcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Peki, CampUSA programının avantajları nelerdir? İşte CampUSA programının avantajları:

CampUSA’de Travel Var mı ?

Kamp çalışmanızın bitiminin ardından 30 gün süreyle ABD’de seyahat hakkınız vardır. Yapmış olduğunuz birikiminizi, Amerika’nın en merak ettiğiniz yerlerini gezerek kullanarak, eşsiz bir ABD deneyimi yaşayabilirsiniz.

CampUSA Nasıl Katılırım ?

Geleneksel kamplar, tatil kampları, yardım kuruluşlarının kampları, kız çocuk kampları (sadece bayan kamp danışmanları), günlük kamplar gibi birçok kamp çeşidine her yıl binlerce kampçı katılır. Kampçılarla yarışmalar

btnimage

[]
1 Step 1
Sizi Bilgilendirelim
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder