Dubai de İngilizce Dil Eğitimi

Dubai de İngilizce Dil Eğitimi2018-04-24T19:00:51+00:00

Dubai, yurtdışında dil eğitimi konusunda öğrencilere sağladığı çeşitli imkanlar nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Birçok öğrenci bu imkanlardan yararlanmak için Dubai’de dil eğitimi almak istemektedir.

Dubai, Birleşik Arap Emirliği’ne (BAE) bağlı 7 emirlikten biridir. Yüz ölçümü ve nüfusu bakımından BAE’nin en büyük ikinci emirliğidir. İki milyon nüfusa sahip olan ülke 1969 yılına kadar bir liman kentiyken bulunan petrol yataklarından sonra hızla gelişip büyümüştür. Ekonomisinin sadece %7’si petrol geliri olan ülke, bölgenin ve dünyanın sayılı finans ve ticaret merkezlerinden biri olmayı başarmıştır.

Dubai’nin, Dünya’daki en güvenli kentlerden biri olması, %85’i bulan kozmopolit yapısı, dünyaca ünlü gökdelenleri, alışveriş merkezleri, yapay adacıkları içinde barındırması ve ulaşım olanaklarının geniş olması son yıllarda kente olan ilgiyi oldukça artırmıştır.

Dubai’de iş, eğitim, ticaret ve turizm sektörlerinde İngilizce’nin ağırlıklı kullanılan bir dil olması, 12 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere çalışma imkânı tanıması ve rahat vize alınabiliyor olması, son yıllarda öğrencilerin Dubai dil okulları tercih etme sebeplerinin başında gelmektedir.

Dubai’de eğitim tercih edilen zamanlar özellikle Ekim ve Nisan ayları arasındadır.

Dubai’de dil eğitimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Dubai dil okulları, Dubai’de dil eğitimi ve çalışma, Dubai’de dil okulları fiyatları 2018, Dubai’de dil eğitimi almak gibi merak edilen konularla ilgili sorularınıza cevap bulmak için tıklayın; size en hızlı şekilde geri dönüş yapalım: Bilgi İstek Formu

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69