Güvenilir WAT Şirketleri Hangileridir ?

Ana sayfa » Uncategorized » Güvenilir WAT Şirketleri Hangileridir ?

WORK AND TRAVEL NEDİR ?

Work and Travel programı(WAT), öğrenci değişim programıdır.Dünya’nın dört bir yanından gelen öğrenciler Amerika’da 4 ay süre ile yasal olarak çalışmaktadır.Öğrenciler ; isteğe göre program sonunda seyahat edebiliyorlar.Çok popüler olan bu programda çok farklı aşamalar bulunmaktadır.Profesyonel şekilde yürütülmesi gereken bu işlemler danışman firmalar sayesinde kolayca atlatılmaktadır.Öğrencilerimiz güvenilir wat şirketleri  konusunda tereddütte bulunmaktadır.Bu yazımızda sizleri bilgilendireceğiz.

Work and Travel Şartları Nelerdir ?

Work And Travel programına başvuru yapabilmeniz için gerekli yasal kriterler bulunmaktadır ve bu kriterleri sağlamayan kişiler bu eğitim programından yararlanma hakkında sahip değildir. Work and travel şartları için gerekli kriterler; 4 yıllık üniversitelerin örgün öğrencisi olmak ve tam zamanlı öğrenci olmalıdır. İngilizceyi en az orta seviyede konuşulması gerekiyor. Genel not ortalaması 4 üzerinden en az 2.20 civarı olma zorunluluğu ve 18-26 yaş aralığında bulunmak. Bu kriterleri sağlayan her T.C vatandaşı Work and Travel’a başvuru yapabilme hakkına sahiptir.

güvenilir wat şirketleri hangileridir.Güvenilir Work and travel şirketleri nasıl seçilmelidir

Güvenilir Wat Şirketleri Nasıl Seçilmelidir ?

Work and Travel şirketleri İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi kalabalık bölgelerin dışında da artık faaliyet göstermektedir. Türkiye’den her yıl 5.000’in üzerinde öğrenci Work and travel programına katılır ve bu sebeple birçok şehirde artık programla ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Önemli olan bu şirketlerin geçmişi, güvenilirliği ve çalıştığı sponsorlardır.Özellikle güvenilir referans gösterebilen firmalar her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Troy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; ABD merkezli  5 farklı sponsorla, 2000 yılından beri hizmet vermektedir.Troy konsolosluğun tanıdığı güvenilir şirketler arasında yer almaktadır. Firmamız ;öğrencilerin sadece Türkiye sürecini değil, ABD sürecini ve döndükten sonraki sürecini de takip eder.Tüm işlemlerin titizlikle takip edildiği programda ciddi bir iş disiplini bulunmaktadır. Firmamız öğrencilerin konaklama,uçak bileti gibi temel tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Öğrencilerin Türkiye’ye döndükten sonraki tax return(vergi iadesi) işlemlerini de takip etmekteyiz.

güvenilir wat şirketleri konusunda hangi firmayı seçmeliyimTroy International Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bütün Türkiye genelinde hizmet alabileceğiniz geniş bir iletişim ağına sahiptir. Özellikle  uzman danışmanları ile , Work and Travel programı danışmanlığındaki lider firmalardandır. Bu özgüveni, her yıl programa katılan yüzlerce öğrencimizin programlarını neredeyse hiç sorunsuz bir şekilde geçirmelerine borçluyuz.Güvenilir WAT şirketleri konusunda sektöre yön veren firmamız binlerce referans sahiptir.

Aşağıdaki linkte konsolosluğun güvenilir şirketler listesini görebilir ve bu doğrultuda programınızı planlayabilirsiniz.

Amerikan Konsolosluğu’nun tanıdığı güvenilir work and travel şirketleri için tıklayınız.

 

 

2018-10-31T11:20:44+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69