Caner Yel

Çukurova Üniversitesi
Bethany Beach, DE – 2013
“Selamlar, 2 kez WAT yapmış biri olarak sözlerime başlarken değinmek istediğim ilk şey, şirket seçiminin önemi.Eğer doğru şirketi seçerseniz güzel bir deneyim yaşarsınız.TROY INTERNATIONAL’a minnettarım.

”Devamı”

“Macera Dolu Amerika” dediler hep, gerçekten de oyle. Binbir çeşit insan, farklı kültürler. Sadece filmlerde göreceğimizi zannettiğimiz yüzlerce şey.İngilizcemi gelistirebilir miyim diye soruyorsanız kendi kendinize hepsini silin atın kafananızdan. Farkına bile varmıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki sular seller gibi ingilizce konusuyorsunuz. Hani “anlatılmaz yaşanır” diye bir söz var ya. Bundan dolayı hayatınızda en az bir kere yaşamanız gereken bir tecrübe olduğunu düşünüyorum. Troy International ile hepinize güzel, bol eğlenceli bir yaz diliyorum.”

”Kısalt”

“Selamlar, 2 kez WAT yapmış biri olarak sözlerime başlarken değinmek istediğim ilk şey, şirket seçiminin önemi.Eğer doğru şirketi seçerseniz güzel bir deneyim yaşarsınız.<strong>TROY INTERNATIONAL</strong>’a minnettarım.

”Devamı”

“Macera Dolu Amerika” dediler hep, gerçekten de oyle. Binbir çeşit insan, farklı kültürler. Sadece filmlerde göreceğimizi zannettiğimiz yüzlerce şey.İngilizcemi gelistirebilir miyim diye soruyorsanız kendi kendinize hepsini silin atın kafananızdan. Farkına bile varmıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki sular seller gibi ingilizce konusuyorsunuz.
Hani “anlatılmaz yaşanır” diye bir söz var ya. Bundan dolayı hayatınızda en az bir kere yaşamanız gereken bir tecrübe olduğunu düşünüyorum.
Troy International ile hepinize güzel, bol eğlenceli bir yaz diliyorum.”

”Kısalt”

Call Now ButtonTüm Sorularınızı Cevaplayalım
btnimage