Work And Travel’da Cankurtaranlık

Ana sayfa » Blog » Work And Travel’da Cankurtaranlık

Work And Travel programının öğrencilere sunduğu iş seçeneklerinden biri de cankurtaranlıktır. Work And Travel lifeguard sertifikası olan ve cankurtaranlık deneyimine sahip öğrenciler, Amerika’da su parkları ve plajlarda bu işi yapabilirler. Bazı firmalar bu sertifikayı kendileri verirler; dolayısıyla sertifikası olmayan öğrenciler de iyi derecede yüzme biliyorlarsa buralarda cankurtaran olabilirler. Bu yazımızda Work And Travel lifeguard olmak, Work And Travel lifeguard mülakat, Work And Travel lifeguard işi, lifeguard maaşları gibi cankurtaranlık işi ile ilgili tüm merak edilenleri açıklamaya çalışacağız.

Work And Travel lifeguard işi

Work And Travel lifeguard olmak istiyorsanız iyi derecede yüzme ve iyi derecede İngilizce bilmelisiniz. Peki, Work And Travel lifeguard mülakatı nasıl oluyor? Bu mülakatta 350 metreyi 10 dakikadan daha az bir sürede yüzmeniz; 3-5 metre derinliğe dalıp bir nesneyi çıkarmanız; 25 metreden kıyıya insan taşımanız gibi çeşitli beceriler isteniyor. Bu testi geçmeniz durumunda cankurtaranlık yapabiliyorsunuz.

Work And Travel lifeguard maaşları

Work And Travel lifeguard işi yapmak isteyen öğrencilerin en fazla merak ettiği konu lifeguard maaşları olacaktır. Work And Travel işlerinde genelde haftada 32-40 saat çalışılır ve ücretler saatlik olarak 7,25- 14 Dolar arasında değişir. Bu noktada alacağınız maaş çalıştığınız eyalete ve işe göre değişiklik gösterebilir. Cankurtaranlık ise Work And Travel işleri arasında oldukça talep gören bir meslektir.

Work And Travel lifeguard olmak

Work And Travel lifeguard olmak sizin de hayalinizse bu işin sunduğu avantajları bilmeniz karar vermenize yardımcı olabilir. Cankurtaranlık işinde açık havada ve güneşte çalışacağınız için bu size daha fazla keyif verebilir. Ayrıca her zaman çok yoğun olmayacağınız için kendinize ani molalar da verebilirsiniz. İşiniz insanların hayatlarını kurtarmak olduğu için bu iş size daima kendinizi iyi hissettirecektir. Sürekli suda oynayan çocuklar görmek ise eminiz son derece keyifli olacaktır. Ayrıca kapalı havalar, yağmurlu günler size bol bol dinlenme imkanı verir. Ve tabii ki sık sık yüzebilirsiniz! Eğer tüm bunlar size de anlamlı avantajlar gibi geliyorsa belki de cankurtaranlık tam size göre bir iştir!

Work And Travel ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve Work And Travel başvuru şartları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için bize iletişim numaralarımız veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Work And Travel lifeguard olmak, Work And Travel lifeguard mülakat, Work And Travel lifeguard işi, lifeguard maaşları gibi merak edilen konuları açıklamaya çalıştık. Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınıza cevap bulmak için sitemizde yer alan Bilgi İstek Formu’nu doldurabilirsiniz: Bilgi İstek Formu

 

2018-10-15T07:20:41+00:00

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69