Kurumsal

Kurumsal2018-11-05T13:20:27+00:00

TROY INTERNATIONAL

TROY International, Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık sektörünün deneyimli kadrosuyla, 2004 Subat ayından itibaren Amerika’da Progress Abroad adı altında faaliyette olan, bugüne kadar uluslararası eğitim danışmanlığı tecrübesiyle yerli ve yabancı binlerce öğrencinin danışmanlığını yapmıştır.

Türk gençlerinin yurtdışında eğitim ve kültürel değişim programlarına giderken ilkeli ve etik bir servisle, gerçekçi bilgilerle donatılarak, Profesyonel Hizmet Anlayışını ilke edinmiş bir yurtdışı eğitim kurumu olarak TROY International hizmetinizdedir.

Türkiye’de ilk defa Work And Travel programına katılmış, Türkiye’ye tanıtmış ve danışmanlığını yapmış, yurtdışı eğitim danışmanlık sektöründe uzun yıllar çalışmış yerli ve yabancı deneyimli eğitim ve kariyer danışmanlık kadrosu ile yurtdışında öğrenim görmek isteyen herkese eğitimin yaşam boyu sürdüğü ilkesi doğrultusunda, doğru danışmanlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Eğitimde çağdaşlık, evrensellik ve kalite ekseninde yer alan yurtdışı eğitimi ve tecrübesi edinmenin önemi giderek artmaktadır. Gerek Türkiye’de sürdürdükleri eğitimlerini pekiştirmek, gerekse eğitimlerini yurtdışında devam ettirmek isteyen öğrencilere, hangi yaşta olursa olsun en kısa zamanda, gerekli araştırmalar yapılarak, beklentileri doğrultusunda, uygun program seçenekleri TROY tarafından belirlenip önerilmektedir.

Başta Amerika, İngiltere ve Kanada olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli okul ve kurumun dil kursu, lise programları, lisans ve lisansüstü, diploma, staj ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca, temsilcilik anlaşması bulunan okullar için öğrencilere ücretsiz servis vermektedir.

Türkiye’nin Her yerinden BİZİ ARAYIN

Phone: 0850 433 87 69

Mobile: 0850 433 87 69